Qaranlıq

Mahrem 1. Bölüm 

Abunə olun
Baxış 2,3M
87% 18 000 2 600

Mahrem 1. Bölümünde Neler Oluyor?

FETÖ’nün ortaokul çağlarından itibaren öğrencilere nasıl yaklaştığı, askeri okullara nasıl eleman yerleştirdiği tanıkların açık beyanlarıyla işleniyor. Askeri okullara yerleştirilen öğrencilerin örgüt tarafından takip edilme süreçleri ve yöntemleri örgüt içerisinde faaliyette bulunmuş etkin pişmanlar tarafından anlatılıyor.
“Mahrem” belgeselinde TSK’ya sızan FETÖ’cü subaylar ele alınırken; ortalama bireyin nasıl soğukkanlı bir katile, ahlaki kaidelerden sıyrılmış bir fedaiye ve bir casusluk şebekesinin kullanışlı piyonuna dönüşme hikâyesi aktarılıyor.
FETÖ’nün, antidemokratik yönetimlerin mütedeyyin kitlelere yönelik baskıcı uygulamalarını da kullanarak kutsal değerleri nasıl istismar ettiğini, insanların duygularını nasıl sömürdüğünü, ihanete meşruiyet kazandırma amacıyla geliştirdiği yöntemleri, söylemleri ve tavırları da ilk kez tüm çıplaklığıyla “Mahrem” belgeseli ortaya koyuyor.
FETÖ’nün askeri okullara yerleştirmek için özel olarak yetiştirdiği ve takibe aldığı gençlere askeri okullara giriş sınavı sorularını nasıl ve hangi yöntemlerle verdiği, FETÖ’cü olmayan askeri öğrencilerin TSK bünyesinden sistematik biçimde dışarı atılışı ve örgütün TSK üzerinde hakimiyet kurmasında büyük etkisi olan “şok mangaları” da belgeselin ilk bölümlerinde yer alıyor.

--------------------

TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:

Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
Resmi Twitter Sayfası: trt1/
Resmi Instagram Sayfası: trt1

Tarixində dərc edildi

 

14 İyl 2021

Paylaşın:

Link:

Yüklə:

Yükləmələr.....

Buraya əlavə edin:

Mənim pleylistlərim
Sonra baxın
Şərh 3 394   
Music List
Music List Saat əvvəl
Bu pisligin en buyuk ortagi ak parti olmustur.
Or Bur
Or Bur 8 saat əvvəl
Bu işin diğer acı tarafını kimse görmüyor. Başı kapalı birisinin, namaz kılan birinin dini vecibelerini yerine getiren birinin askeriyeye girememesi. Bu işleri bu noktaya getiren sebeplerden büyüğü
Black Eagle
Black Eagle 8 saat əvvəl
Peki size bir soru, fetönün bugünlere gelmesinde hangi siyasi yapı etkili oldu :)
Or Bur
Or Bur 9 saat əvvəl
Bu yapılanlar askerde iki günlük erlere de yapılıyor.
Merve Melek
Merve Melek 17 saat əvvəl
Örgütün eski üyeleri hapiste mi? Çünkü erler bile tutuklu, değilse de haksızlık değil mi??
Talha Çağdaş ALTUNTAŞ
Allah bin türlü belalarını versin A'dan Z'ye hepsi hesabını hem bu dünyada hem öbür dünyada versin inşaallah
Perihan yiğit
Perihan yiğit 17 saat əvvəl
Kahhar ismi ile kahrı perişan eylesin yeri göğü dar etsin inşaAllah Katiller
Perihan yiğit
Perihan yiğit 17 saat əvvəl
Lanet olsun sıze fetöcü hainler lanet olsun
asiya s.
asiya s. 18 saat əvvəl
Harika bir dizi! Sivil Hava kurumlarında önüne her fırsatta engel çıkartılıp o zor sınavları başarıyla tamamladığı halde kaptan pilot / pilot olması engellenen, bundan dolayı yıllarca işsiz kalan siviller de var.. İnsanlara bunu reva gördüler; intikam dolu, ihtiras dolu kalpsiz zalimler.
Enoxys TR
Enoxys TR 21 saat əvvəl
şu dizinin adını dalgınlıktan merhamet diye okuyup önceden yayınlanmış bir dizinin bir 5 bölümünü oturup izledim vay arkadaş ya.
Bir Osmanlı torunu
Bir Osmanlı torunu 13 saat əvvəl
Hiç mi fark etmedin ya skjkdjdj
Mustafa Saraç
Mustafa Saraç Gün əvvəl
Yönetmen RTE ARKADAŞLAR BENCE HİÇ GEREK YOK İZLEMEYE TAMAMEN SİYASİ KANDIRMACA
tuğba ak
tuğba ak Gün əvvəl
Bu ne yaa biri gelip bana 'dediklerimi harfiyen yerine getireceksin' dese s*ktir lan sen kimsin derim. Hep karakteri zayıf kişileri almışlar cemaate ki darbe günü belli oldu güçlü Türk halkına karşı mağlup oldular 😉
Bay Çok okumuş
Bay Çok okumuş Gün əvvəl
Fetöş hikayesi 40 yıllık hikayedir temeli fetö tarafından izmirde bir küçük camide imam olan fetö tarafından atılmış bir yapıdır ama içten pazarlıklı planları bozza bozza rabbimin gücü bozar o İzmir’de planlar kurduğunda aynı döneme denk gelecek RTE ( Recep Tayyip Erdoğan) yetişiyordu fetö Erdoğana Erdoğan fetoya sahip çıktı zannediyorsunuz ama öyle değil Erdoğan Başbakan cumhurbaşkanı olmasa Türkiye cumhuriyeti bu fetöye teslim olurdu dünyada halk tarafından sevilen nadir LİDERdir Erdoğan bu yüzden başa gelene kadar bu yapıya göz yumdu çünkü onlarsız kazanamazdı ve sonra gerekli ve doğru olan o yapıyı yok etmekti onuda başardı
Mehmet Gülseven
Mehmet Gülseven 13 saat əvvəl
Valla ben Erdoğancı değilim sevmiyorumda, fakat fetoyu bitirdiği çok iyi oldu başka hiç bir güç yapamazdı direk dinsizlik ile suçlanırdı.. Erdoğanın yaptığı en iyi ve güzel iş oldu fetoyu bitirerek.
AYKUt Adıgüzel
AYKUt Adıgüzel Gün əvvəl
Nice gariban evlatların kanına girdiniz şehit ettirdiniz götürüp
Barış özbaş
Barış özbaş Gün əvvəl
Herşey iyi güzel baş örtüsü aşağı baş örtüsü yukarı yani burda bir algı operesyonu mevcut ASKERİ OKULLARDA VEYA ASKERİ HERHANGİ BİR YERE GİRİLİRKEN BU KURALIN NİYETİ VE NETİCESİDE ÖNEMLİ AMAÇ BU TARZ YAPILARA VEYA BAŞKA BİR ÖRGÜT TARİKATLANMALARA KARŞIT ALINAN BİR ÖNLEMDİR HARİCİ BAŞKA BİRŞEY DÜŞÜNÜLEMEZ AKSİNİ İDDA EDEN AGIR BEYİN ÖZÜRLÜSÜ OLDUĞU DÜŞÜNEBİLİR BEN 30 YILDIR TÜRKÜM VE ELHAMDULLİLAH MÜSLÜMANIM VE BENİM KARŞIMA BAŞ ÖRTÜSÜ VEYA DİNİ KONULARDA KESİNLİKLE BASKI UYGULANMADI (FETTULAH GÜLEN TEROR ÖRGÜTÜ) KISACA SOYSUZ İTLER GİBİ NİCESİNİ ÖNLEMEK AMACIYLA DEVLET CE HÜKÜMET KARAR NAMESİNCE BAZI GADAR YASALAR OLDUĞU DOGRUDUR AMAÇ BU TARZ YAPILANMALARA KARŞIT ÖNLEM ALMAKTIR
JÖH PÖH
JÖH PÖH Gün əvvəl
İzlerken kanım durdu ah annem oğlu için başını açmak zorunda kaldı
Faruk Kayabas
Faruk Kayabas Gün əvvəl
Ümit' in gerçek adı ne ?
masjid makdis
masjid makdis Gün əvvəl
ŞEYTANLAR ALLAH BELANIZI VERSİN NASIL KIYDINIZ BU GENÇLERE
İsmail Güler
İsmail Güler 2 gün əvvəl
yatacak yerleri yok bu iblislerin feto denilen abd köpeklerinin. hala bu ajanlara inanan SALAK DOLU MEMLEKETTE.
Elif Sude K.
Elif Sude K. 2 gün əvvəl
Bunca insanın hakkı ne olacak ya Allah belalarını versin sürünsünler inşallah soruları nasıl direkt veriyorlar yaa nasıl?..ya yine sorular veriliyorsa nasıl güveneceğiz biz?
ASTOR YASİN GÜLTEPE
ASTOR YASİN GÜLTEPE 2 gün əvvəl
tekmilde ne dedi la o nece konuştu
KIYAM Zamanı2
KIYAM Zamanı2 2 gün əvvəl
Yazık olmuştu bu yüze milletin ordusuna,bir yandan islam düşmanları,diğer yanda islami duyguları kullanan cıa ajanları.
Rana Taşkan
Rana Taşkan 2 gün əvvəl
Ben bir ara katıldım baktin zoraki gazete, dergi üyeliği yaptirdilar sinirlendim sonra telefonda konuşurken derginin ismini soyledim diye cok kızdı telefonda baxi cümleleri kurmamı istemedi anlamadim cok sacma gelmişti bana tabi ben ulu orta anlatırdım son katildigim zaman hep para istiyorlar di o zamanın para 33 lira ustumdeydi 30 lira verdim sadaka sözde 3 lirayla eve geldim memnun kalmadılar, bir keresinde de yemege koleje gittik sanatcilarda vardi büyük bir davetti bağış topladılar biri surekli beni ikna etmeye calisti 5 binlira bagis yap taksit taksit öde diye hayır dedim o zamana göre co büyük bir paraydı salak saf bir kiz vardi onu kandirdilar taksit taksit ödeyecekti ben üniversiteye hazirlaniyordum o zaman kızdım en son" hayır vermiycem dedim banane ogrenciyse bizde de cok var" dedim hayretle izledim 250 bin topladilar sonra bi daha gitmedim nefret ettim iyiki öyle olmuş o zamanlar bilmezdik ama su vardı bir öğretmenim uyarmıştı bizi kötülemişti o görmüş o zaman ne olacagini katilmayin derdi çoğu kişi
Mehmet Gülseven
Mehmet Gülseven 13 saat əvvəl
Atatürkçüler ve chp çok uyarı yapıyordu o zamanlarda Rana kardeşim,fetonun dershanelerine giden 6-7-8.sınıftayken kişiler vardı ben o zaman fetoya yine bugün ki gibi feto demiştim insanları din ile kandırıyorlar demiştim bir anda hepsi bana düşman kesildi, ilk 6.sınıfta yaşadım ve 8.sınıfa kadar sürdü dinsiz dediler, o bizim hocaefendimiz dediler.. Yıl 2010 yılıydı en güçlü zamanları şimdi o kişiler çok fanatik reyisçi oldular korkudan 😁😁 hatırlatıyordum karşılaştığım zaman şimdi hiç biri selam vermiyorlar bana biride demedi sen haklıymışsın diye çünkü fetonun amacını biz Atatürkçü olarak 30 yıldır biliyorduk..
Che
Che 2 gün əvvəl
Zamanında fetöye fetö diyo diye kâfir dediğiniz askerleri 15 temmuzda kemerlerle dövdüler boğazını kestiler sarıklı sakallılar bunları unutmayın unutturmayın harbiyelilerin ahı var üzerinizde
Tahsin Yıldırım
Tahsin Yıldırım 2 gün əvvəl
Yarıdan başlamış, okullarda bu kadar nasıl yapılanmışlar. Kol komutanı bölük komutanı hepsi onlardan. Asıl bundan önce bu kadroları nasıl elde ettiklerini gösterseler gerçekler daha iyi anlaşılır dı.
Ali 1995
Ali 1995 2 gün əvvəl
Fetöye kananlar aptaldır bu zındık ta 1996 yılında Erbakan hocayla kavga ediyordu milli görüşçüler her daim nefret etmiştir o mahluktan
Abilik
Abilik 2 gün əvvəl
bu akın konuşanlara çıkmamışmıydı
سلطان عدنان
سلطان عدنان 2 gün əvvəl
ياعرب احد يعطينا اسم المسلسل بالإسم العربي
Türk Devleti
Türk Devleti 2 gün əvvəl
MAHREM 7.BÖLÜM 28:00 KEMALİST CUNTANIN, FETÖYE NASIL ADAM KAZANDIRIP ALAN AÇTIĞINI İTİRAF EDİYOR.
şeyda şahin
şeyda şahin 2 gün əvvəl
NEDEN KAPALI OLMALARINI İSTEMİYOLARDI Kİ BU İNSANLAR ZORLA NAMAZ KILDIRAN İNSANLAR DEĞİLLER Mİ ?
Adsız -
Adsız - 2 gün əvvəl
830
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 2 gün əvvəl
Umarım artık fetö tarikat cemaat ne diyorsanız artık önlem almamız gerektiğini öğreniriz. Devletin yanında paralel bişey olmaz.
Onur Yıldız
Onur Yıldız 2 gün əvvəl
Astsubaylıgı kazandım Annemin başı kapalı diye attılardı Rabbimden tek duam iki elim yakalarında cehennem ateşlerinde yansınlar 🤲🤲
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 2 gün əvvəl
Kamer genç bişeyler demişti ve birileri bi ton hakaret etmişti. Unuttuk !
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 2 gün əvvəl
Ne istediler vermedik. Deyip fetönün türkçe olimpiyatları adına basılan Atatürksüz para ile başladaydı keşke. Peşinden fetöyü tehlikeli bulan kişilerin sözleri ve bazı₺! akp lilerin cevapları ardındanda gerilim müziği ve kandırıldık lafı ve dizi başlasın. Bence böyle daha iyi olur. Dizi sonundada hiçbir tarikat cemaatin devletin içinde yapı oluşturması asla kabul edilemez deyip. Atatürk’ün yolunundan çıkanların yanlış yola sapmasının kaçınılmaz olduğu söylenmeli. Türk devleti diyemeyenler kandırılmaya mahkumdur.
Aleyna Eroğlu
Aleyna Eroğlu 2 gün əvvəl
Kim bilir hala kaç kişi vardır bu durumu yaşayan çok zor Allah yardımcınız olsun 🙏🙏🙏🙏
Tehmin Rustemov
Tehmin Rustemov 3 gün əvvəl
Tam benim hayatimi anlatiyor tamda ben her konuwma her goruntunu yawamiwim ama ben bunlari Azerbaycanda yawadim cok wukur sonunda sinavda bawaramayib iclerinden cikdim
Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürk 3 gün əvvəl
Ben izlemeye dayanamadım.Ağlamaktan gözlerim şişti.Onlarca hayat çaldınız.Bunca mazlumun ahını yanınıza bırakır mı sanıyorsunuz Mevlam?
masjid makdis
masjid makdis Gün əvvəl
Aynen bende Haksızlığa gelemeyen bir yapıda olduğum için sürekli sinirlerim bozularak ağlayarak izliyorum
Samar Hayat
Samar Hayat 3 gün əvvəl
🇵🇰🇹🇷❤️
patron ex
patron ex 3 gün əvvəl
Şimdi bir yeri atlamışsıniz hani şu sinav soruları kısmı zamani hükümwt ile iş birliği yapilarak ezberletilen sorular bence hükümet kısmınıda anlatın belki utanırlar binlerce masum ihraçları anlarlar
Kübra Can
Kübra Can 3 gün əvvəl
Şu beyenmeyenler neyi beyenmedi acaba gerçekleri bukadar güzel anlatıp oynadıkları için her bir oyuncuya teşekkürederiz harika oynuyorlar adeta yaşatıyorlar, Rabbim bu hainlerin sonunu getirsin fırsat vermesin 15 temmuzu bize birdaha yaşatmasın 🤲😔
YUNUS EMRE KARABULUT
YUNUS EMRE KARABULUT 3 gün əvvəl
2006 yılında polislik puanım tuttu sözlü mülakatta başarılı olmama rağmen elendim.sonra duydum ki kümder diye bi derneğe gidenler hepsi okula kabul olmuş.oraya gittim baktım ama yapısı hiç hoşuma gitmediği için hiç gitmedim seneye tekrar denedim.başarılı olmama rağmen başarısız oldum.şimdi dizi güzel fakat şöyle bi sıkıntı var.bu propagandayı TRT nin yapması çok ilginç.insanlar feto denen örgüt yapılanması var dediğinde haber yapmayan TRT.siyasi ayağı herkes biliyor zaten.şimdi çıkıp orduyu türban düşmanı göstererek kara propaganda yaparak aynı yolda yürüdüğünü gösteriyor TRT.ben türban karşıtı değilim.annem ve eşimde kapalı.fakat herşeyin bir oluru vardır.işte türbanı siyasete askeriyeye sokarsan sonuç.birçok vatan evladı bu namussuzlar yüzünden hayallerinden vazgeçti. Yazıklar olsun bu nesli katledenlere yazıklar olsun bunlara destek verenlere yazıklar olsun bunları bu kadar büyüten siyasi partiye
Muhammet Yıldız
Muhammet Yıldız 3 gün əvvəl
Orospucocugu fetocular, Anadolu'nun çocuklarına eziyet işkence etmişler,adı şerefsizler,orospunun evlatları, satılık hainler
Ssx 78
Ssx 78 3 gün əvvəl
Toplumumuzun gözünde tsk algısı zaten yerlerde bu yapımda tuz biber olmuş yani artık yeter yıpratmayın bu kurumu bu kurum cumhuriyetin çimentosudur.
Gökhan1905
Gökhan1905 3 gün əvvəl
1 dolarlık kefereler kefereye hizmet edende keferedir
Ramazan Çakar
Ramazan Çakar 3 gün əvvəl
Ya TV de bir film izleyeceğiz 100 tane reklam izliyoruz özel kanalları gectiniz
Senay İnankul
Senay İnankul 3 gün əvvəl
Ülkemi bölmek için yapılan her türlü oyunu sen boz Allah'ım evlatlarımızı sen koru
İlkin Mustafayev
İlkin Mustafayev 3 gün əvvəl
arkadaşlar fetö terrör teşkilatimi?
Perparim Rrecka
Perparim Rrecka 3 gün əvvəl
Melih özaya senim cok seviurum
Sema Ferah
Sema Ferah 3 gün əvvəl
Gerçekten yürek dayanmaz. ALLAH her türlü musibeti versin bu fetoculara...
Youlive Games
Youlive Games 3 gün əvvəl
!dislike atanları tekrar araştırın
Bünyamin Nail Dikduran
31:00 boyları askerliğe uygun mu diyor lan kahpeler sizden olan 1.60 lık hainleri bile aldınız,sizden olmayan dağ gibi evlatları yediniz ALLAHIN BELALARI HER YERE SIZMIŞLAR..
Galip Uslu
Galip Uslu 4 gün əvvəl
Gerçekten şaşırıyorum bu fetöcülere. Filmde ne güzel anlatılmış nasıl fırıldak çevirdikleri. Her şey bu kadar ortadayken hala kabul etmiyorlar örgüt olduklarını.
Abdullah Kaya
Abdullah Kaya 4 gün əvvəl
Orduya bakar mısın fetocu,kemalist, ülkucu sosyalist natocu Avrasyacı kim kimi devirirse o kahraman oluyor bugün bunun belgesi yarın kimin belgeseli maalesef filler tepişir olan çimenlere olur
slayer ump
slayer ump 4 gün əvvəl
"Hatırla ki, kâfirler seni tutup bağlamaları veya öldürmeleri yahut seni yurdundan çıkarmaları için sana tuzak kuruyorlardı. Allah da onlara tuzak kuruyordu. Çünkü Allah tuzak kuranların en iyisidir." (Enfâl, 30).
Kamil Akin
Kamil Akin 4 gün əvvəl
Karakoldaki askerlerin parasını yiyen uzman çavuş İbrahim kendisini tehdit ettiğim için alaya bildirecegim için 12 ay boyunca beni günde 8 saat nöbet ve iki saat kesintisiz karakol dışı istikamet mayınlı arazide koşma ve daha neler neler yaptırdı
Dürdane Barut
Dürdane Barut 4 gün əvvəl
Allah'ın selamını kullanıp, Allah'ın sevmediği işi yapmak , yalan söylemek, fitne çıkarmak, kan dökücü olmak ne büyük şeytanlık. Allah' ın düşmanı benim de düşmanımdır.
mesut olgun
mesut olgun 4 gün əvvəl
İzlenmez bu
ahmet yener
ahmet yener 4 gün əvvəl
Çok sacmalanmis bu güne kadar Soruların verildiği herkes tarafından biliniyordu
Echo the Rock
Echo the Rock 4 gün əvvəl
Bir de iyi tarafindan bakin. Bu kopekler yuzunden turk sinemasi ebediyen bir kacis hikayesi buldu. Gotu sikisan bi feto cekip yayinliyor. Ulan madur olan tum turkiye sadece askerler mi gorucez hep?
Ayşe Çetinel
Ayşe Çetinel 4 gün əvvəl
Allah kahretsin feto keferesinini fettulahçıları Allahım o hainlerin iki yakaları bir araya gelmesin inşallah cehennem ateşinde yansınlar sahte müslüman kılıklı hainleri Allahım helak etsin onları 15 temmuz gecesini asla unutamam unutmayacağız
Halil Yılmaz
Halil Yılmaz 4 gün əvvəl
Sizin aq fetocular
Serkan Dursun
Serkan Dursun 4 gün əvvəl
Şunu biliyorumki hiçbirşey göründüğü gibi değil
Serkan Dursun
Serkan Dursun 4 gün əvvəl
15 temuz bir gün araştırılacak gerçeklere oküzün trene baktığı gibi bakacak millet
Serkan Dursun
Serkan Dursun 4 gün əvvəl
Rte ve fetö bunlar kardeş kadar yakın kardeşler birbirini bilmezmi salak değiliz
Serkan Dursun
Serkan Dursun 4 gün əvvəl
Erdoğan havarisi fetoya film yapmış mahrem sanki cemaati 15 temmuzda tanıdalar bizler namuslular size birfilm yapacaz... adı dava olacak dava diyerek ülke nasıl soyuldu anlatacağız
Kadircan Albayrak 2424 Albayrak
Siktigimin fetocuları
love my life
love my life 5 gün əvvəl
ALLAH SEHIDLER RƏHMƏT ELƏSIN AMIN INSALLAH ALLAHIM AMIN AMIN qazilermiz sifa olsun ordumuzu qorusun insAllah amin Allahim amin amin amin amin amin amin Allahim boyukdu Allahim canim Ya resulAllah Elhamdulillah Amin insAllah Allahim amin
Recep TAŞCI
Recep TAŞCI 5 gün əvvəl
"Saidi Nursi MEHDİ dir..Fethullah Gülen ise onun arkasında namaz kılan yani Risale-i nur varisi, İSA (a.s) dır.Türk halkı 15 temmuzda Mesih e karşı gelmiştir ve katli vaciptir".....işte beyinler böyle yıkandı..Mesih diye iman ettikleri hocaefendi lakaplı din pezevengi aslında Deccal dır.Deccalin en büyük özelliği ise peşine taktığı insanları doğrularla kandırmasıdır..9 doğru 1yalan ekmek arası iyi gider taktiği...Müslüman feraset sahibidir,Ahmak olamaz...
Müsterih
Müsterih 5 gün əvvəl
Dayımın oğlu şuan uzman doktor, bunların dershanesine gidip evlerinde kalıyordu, çok zeki birisidir. Hacettepede tıp fakültesini bitirdi zaten. Ama o zamanlar bunlar yüzünden kafası öyle karışıktı ki, babasına ben cemaat abisi olmak istiyorum doktor olmak istemiyorum falan demişti. Tıp fakültesini yarıda bırakmak istedi, üstelik fakülte ikincisiyken. Sonra dayım bi dayak attı buna kendine geldi. Okulunu bitirdi, şimdilerde Allaha hamd ediyor kurtulduğu için. Yoksa onun da kaymıştı hayatı.. Yıllarca muhafazakar ve dindar insanlar kendi ortamlarında mescidi olan dershanelerde okumak için bunların yanında eğitim gördü. Özellikle öğrenci seçerler, akıllı, çalışkan ve zengin bu üçünden biri bir öğrencide mevcutsa ona yapışırlardı. Neyse ki ben ve ailem hicbir zaman yollarına uymadık. Bilen bilir 'hayır' adı altında zorla zaman gazetesine abone yapmaya çalışırlardı. Topladıkları kurban paralarını düşünmek bile istemiyorum nerelere gitti diye. Çok büyük kul hakkına girdi hepsi. Millet bunlara nasıl kanıyor demeyin sakın, eğitimsiz insan çok azdır aralarında.
Gunday Yilmaz
Gunday Yilmaz 5 gün əvvəl
Bu kadar sacma yalan dolan olamaz qmk serefsissiniz
alper alper
alper alper 5 gün əvvəl
Sadece askeriyede mi varmis. Siyasette yokmu hiç
Gokberk Gokgoz
Gokberk Gokgoz 5 gün əvvəl
İzmir Gaziemir hava astsubay okulu kazanmistim sene 2015 darbeden hemen önce mülakatlarda okadar hak yendi ki hakkımı helal etmiyorum .
Timur ÖZBEK
Timur ÖZBEK 5 gün əvvəl
Gene TRT farkı
Can EBILI
Can EBILI 5 gün əvvəl
Hükümetle fetonun içeri attığı adamlar yerine böyle pustlari askerin başına getirirseniz böyle olur şimdi tek suçlu feto oldu hükümet nabiyodu o zaman? Ergenekon ne ara unutuldu?
Emre Yiğit AKTAŞ
Emre Yiğit AKTAŞ 5 gün əvvəl
Çocukluğumdan beri üniforma aşkı için yanıp tutuşuyorum. 2014 yılında ortaokul son sınıftaydım. O zamanlar ösym'nin düzenlediği ALS'ye (Askeri Liseler Ve Bando Astsubay Hazırlık Sınavı) girmiştim. Girdiğim yıl 71 puan almıştım ve beni mülakatlara bile çağırmamışlardı. "Hak yolu" adı altında soruları alıp hakkımı yiyerek benimle beraber sınava giren kim varsa hakkım haram zehir zıkkım olsun.
Gencay Açıkel
Gencay Açıkel 5 gün əvvəl
Uzman çavuşlar bu ordunun bel kemiğidir
Hatice Yıldız
Hatice Yıldız 5 gün əvvəl
Allah biliyor niyetleri Rabbimin adaletinden sual olunmaz çok şükür:)
Cetin Erdogan
Cetin Erdogan 5 gün əvvəl
Yani başını açınca ne oluyor anlamadım ben isterim bütün kadınlarımız özgür yasasin
erol volkan
erol volkan 6 gün əvvəl
"Herkes copunu bu cadira atacak" dedigi anda o itin belini T 5-7 seviyesinden niye kirmadiniz?
Uğur Seven
Uğur Seven 6 gün əvvəl
Askerlere iftira atarken bu hainler askerlere hain diyen kitle şuan her operasyonu alkışlıyor hangi kitle biliyorsunuz. İzliyormusun A.K gençliği
erol volkan
erol volkan 6 gün əvvəl
feto fahiselerini niye gbertmedinz? bize mermi vermiyorlardi alarm tatbikatta vs mermi verdiklerinde basimizdaki sozde komutan baska birlige gidiyordu. mermi olsaydi 2 bt komutani Ermeni yzb'yi kesin vurudum
erol volkan
erol volkan 6 gün əvvəl
Siyon ve onlarin imanli hizmetcileri Hrisitiyan adedi tac firlatma niye? bu diziyi de feto yapmis!!! allah bin belanizi versin emi
erol volkan
erol volkan 6 gün əvvəl
sucu sabit feto enikleri infaz edilmeden allah turk milletini afetmez turk devletini afetmez. dunya insanlik turk milletini/devletini afetmez. 60 sene gecmise ve yillik 200 milyar dolar ciroya sahip asaglik feto zilleti oyle sorusturmayla 3. sene cezayla bitmez kapanmaz.
Mert Sezgin
Mert Sezgin 6 gün əvvəl
TRT LÜTFEN BU BELGESELİN BU VİDEOLARIN YORUMLARINI KAPATIN İNSAN SİNİR OLUYOR. SÖYLESEM TESİRİ YOK, SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL...
erol volkan
erol volkan 6 gün əvvəl
feto enikleri itlaf edilmeden asla huzur olmaz.
Sami Kuk
Sami Kuk 6 gün əvvəl
Bu dershane kapatma olayları yokken cemaat ile hükümet arası iyi iken şimdiki eşim Ozaman kız arkadaşım arada giderdi ders çalışmaya arkadaşlarına o evdede ablalar vardı. Çağırdım ablalar kızıyor yok izin vermiyor. Acayip küfür ederdim la ne ablası ne bok oldukları belli değil beyninizi yıkar bunlar fazla takılma derdim. Fetonun kaderlerini dinleyenlerle dalga geçerdim.. Nasıl böyle bunlara bağlandilar anlamadım zamanında
Veliyeva Ruhengiz
Veliyeva Ruhengiz 6 gün əvvəl
allaha. cezaslln. versin. inwallaha
emmoğlu
emmoğlu 6 gün əvvəl
1999 senesiydi yanlış hatırlamıyorsam. Türk Hava Kuvvetleri Muvazzaf Subay alacaktı. Yaklaşık 400 kişi Ankara'da sınava girdik. İngilizce testi hariç sorular çok basitti. Orada tanıştığımız 5-6 kişi ile Kızılay'a gittik. Öğleden sonra sonuçları açıkladılar. İngilizce testini (70 puan) geçen hiç kimse olmadığı için iptal ettik, Genel kültür ve genel yetenek testlerinden 70 ve üzeri alanları spor testine alacağız dediler. Biz de sevindik çünkü sorular kolay olduğundanhepimiz 85-90 arası puan alacağımızı hesaplamıştık zaten. Ne mi oldu? İsimliğinde "Aksak" yazan bir Yüzbaşı sonuçları açıkladı. Bizim guruptan hiçbirimiz kazanamadık! Yani kazandık aslında ama Fetö kendi adamlarını almak için bizi eledi. Tabi hemen orada itiraz ettik. Yanlışlık var mümkün değil, sorular kolaydı bu nasıl olur dedik. Bizim gibi hemen hemen herkes sesini yükseltti, şikayet edeceğiz dedik. Sadece 10-12 kişi kendi adamlarının yazılı sınavı geçtiği söylendi. Oysa o sınavda en az 250-300 kişi rahat 70 ve üzeri puan almıştı. "Aksak" isimlikli yüzbaşı inzibatlara emir verdi tek kelime edeni içeri atın dedi. Biz de korkudan susup çıktık mecburen. Nizamiye önünde kaybedenler olarak konuştuk ne yapabiliriz diye. Birkaç subay- astsubay çocuğu vardı aramızda. Onlar babalarının bu işin peşini bırakmayacağini söyledi ama birşey çıkmadı maalesef.Sınava giriş için ilkokul, ortaokul, Lise ve Üniversite diplomalarının onaylı sureti; Anne ve Babamızın fotoğraflarini istemişlerdi önceden. Güvenlik soruşturmasını geçenler sınava davet edilmişti sadece. Sınav için rahmetli annemin başı açık fotoğraf bile çektirmiştik. 15 Temmuza kadar bizi eleyenlerin "Kemalist" / "Vesayetçi" yapı olduğunu sanmıştım. 15 Temmuzda bizleri eleyenin Fetöcü olduğu ortaya çıktı. Benim gibi o sınava girip hakkı yenen varsa alta yorum yazsın. Birlik olup savcılığa suç duyurusunda bulunalım. O "Aksak" soyadlı Yüzbaşı belki deşifre olmamış, keyifle devletten aldığı emekli maaşını yiyordur şimdi halen belki.
Alfonzo Hofmann
Alfonzo Hofmann 6 gün əvvəl
Bu dizileri yapmanıza gerek yok biz halk olarak yıllarca bunlara maruz kalarak fetönün nasıl bir yapı olduğunu öğrendik zaten. Bence siz bu dizileri bu fetöcülere kadro verenlere izletin. Biz darbeden önce de, siyasiler fetöyü desteklerken de bu fetöcülerin nasıl bir kalleş olduğunu haksızlıklara maruz kalarak biliyorduk zaten.
TürkMavzeri
TürkMavzeri 6 gün əvvəl
nihayet kaliteli bir jenerik müziğii yapıldı...
Eyyüp Göküş
Eyyüp Göküş 6 gün əvvəl
*Bilecikte acemi birliğinde bu zalim komutandan çok gördüm yıl 2005*
Volkan Çimen
Volkan Çimen 7 gün əvvəl
Yurtlarda zorla namaz kildirtiyorlardi.eger onların yanında olmak istiyorsan zaman gazetesi,dergilerinden almak zorundasınız sonra kendi adamlarinin yerlerinden alışveriş yapmak zorundasınız
omer savaş ordulu
omer savaş ordulu 7 gün əvvəl
Aman iktidara toz kondurmayin emi kuleli gibi Bir askeri lisemiz vardi hani nerde şimdi bir kurumda yanlislik varsa kurumda ki pislikler temizlenir kurumun tamamı kapatılmaz bir ülkenin askeri eğitim kültürü bir gecede yok edildi bunda katkısı olan herkesin Allah belasını versin
Ammar Yasir
Ammar Yasir 7 gün əvvəl
Dininizi sadece kuran ve Sahih sünnetten öğrenirsen bunların tuzaklarını görürsün zamanında bunlar dinler arası diyolog dediler dedik ki kurana aykırı son din İslam’dır ayeti var , hırıstiyanlar İsa Allah’ın oğludur dediğinde kafir oldular diye ayet var ama bunlar şuanki hırıstiyanlarda cennete girecek dediler ve çoook uzun zaman önce ben daha bunlara fetö demiştim
Halime Kerem
Halime Kerem 7 gün əvvəl
Bir ülkede adalet yoksa herbir pislik vardir önce adalet sonra huzur güven ezilen alt tabaka cezalandirilan alt tabaka ağa babalar keyfinde
Hayrunnisa Gül İnal
Hayrunnisa Gül İnal 7 gün əvvəl
Daha az önce parçalara ayrılmış bir kedinin fotoğraflarını gördüm bana adaletten bahsetmeyin
Omar
Omar 7 gün əvvəl
Size yemin ediyorum orta okuldayım dizide anlatıldığı gibi top oynarken geldiler yanıma şuan şoktayım dejavu oldum babamdan Allah razı olsun bu abi diye niteledikleri hainler gelip babamdan istediler beni babam vermedi olmaz dedi iyi ki demiş rabbime şükürler olsun bunların eline düşmedim
Mehmet YILMAZ
Mehmet YILMAZ 7 gün əvvəl
Bu belgeselin 15 Temmuza kadar devam etmesini bekliyoruz. Başarı dileklerimizle.
Hayrunnisa Gül İnal
Hayrunnisa Gül İnal 7 gün əvvəl
hangi 15 Temmuza kadar
NE MUTLU TÜRKÜM
NE MUTLU TÜRKÜM 7 gün əvvəl
Örümcek ağı gibi sarmışlar şerefsiz köpekler....
İrəli
Mahrem 8. Bölüm
46:24
Baxış 310K
Hiss - Karma
3:04
Baxış 2,7M
Kurtlar Vadisi - 1.Bölüm
1:27:49
Firardayız | Komedi Filmi
1:23:21
Mahrem 7. Bölüm
49:44
Baxış 476K
Mahrem 3. Bölüm
48:25
Hiss - Karma
3:04
Baxış 2,7M
Kefaret 35. Bölüm (FİNAL)
2:18:41
Hiss - Karma
3:04
Baxış 2,7M