Qaranlıq

Yemin Etmelisin | Mahrem 1. Bölüm 

Abunə olun
Baxış 177K
80% 782 187

Mahrem 1. Bölüm

Mahrem 1. Bölümünde Neler Oluyor?

FETÖ’nün ortaokul çağlarından itibaren öğrencilere nasıl yaklaştığı, askeri okullara nasıl eleman yerleştirdiği tanıkların açık beyanlarıyla işleniyor. Askeri okullara yerleştirilen öğrencilerin örgüt tarafından takip edilme süreçleri ve yöntemleri örgüt içerisinde faaliyette bulunmuş etkin pişmanlar tarafından anlatılıyor.
“Mahrem” belgeselinde TSK’ya sızan FETÖ’cü subaylar ele alınırken; ortalama bireyin nasıl soğukkanlı bir katile, ahlaki kaidelerden sıyrılmış bir fedaiye ve bir casusluk şebekesinin kullanışlı piyonuna dönüşme hikâyesi aktarılıyor.
FETÖ’nün, antidemokratik yönetimlerin mütedeyyin kitlelere yönelik baskıcı uygulamalarını da kullanarak kutsal değerleri nasıl istismar ettiğini, insanların duygularını nasıl sömürdüğünü, ihanete meşruiyet kazandırma amacıyla geliştirdiği yöntemleri, söylemleri ve tavırları da ilk kez tüm çıplaklığıyla “Mahrem” belgeseli ortaya koyuyor.
FETÖ’nün askeri okullara yerleştirmek için özel olarak yetiştirdiği ve takibe aldığı gençlere askeri okullara giriş sınavı sorularını nasıl ve hangi yöntemlerle verdiği, FETÖ’cü olmayan askeri öğrencilerin TSK bünyesinden sistematik biçimde dışarı atılışı ve örgütün TSK üzerinde hakimiyet kurmasında büyük etkisi olan “şok mangaları” da belgeselin ilk bölümlerinde yer alıyor.

------

TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
TRT1/
trt1/
trt1
www.youtube.com/TRT1/

Tarixində dərc edildi

 

14 İyl 2021

Paylaşın:

Link:

Yüklə:

Yükləmələr.....

Buraya əlavə edin:

Mənim pleylistlərim
Sonra baxın
Şərh 135   
akollix
akollix 2 gün əvvəl
Hala içimizde bu KRİPTO hiçler var..
akollix
akollix 2 gün əvvəl
Soruları çalıp,makama oturanlar..iş güç sahibi olanlar ..şimdi kâfirin kucağında çan sesi dinleyip,isimlerini değiştirdi kahpeler .
Serif Oner
Serif Oner 3 gün əvvəl
Hani bu adam hocaydi niye kadinin basini actirdi bunlara katilanlarin allah cezasini versin eger ben allahi seviyorsam asla basimi acmam oglum olmasin subay sartmi fani dunya icin
a.h
a.h Gün əvvəl
Hepsi oyun
Onur Öztürk
Onur Öztürk 4 gün əvvəl
Yıl 2014. Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu mülakatlarına girdim. On sağlık, spor ve mulakati basariyla gectim. Sonrasında askeri öğrenci olur raporunu aldım. Mulakat esnasinda gözlemlediğim kadariyla yanimdaki çoğu arkadasindan basariliydim (herkesten değil, 9 kisilik gruplar halindeydik) Ancak ne hikmetse kesin kayıt için cağirilmadim. Defalarca aramama rağmen sana bilgi veremeyiz denmişti. Benim hayatimi ilgilendiren konular hakkinda kime bilgi verilecekti ki? Sonrasında ben hic cagirilmadim. Hala icimde uktedir. Yazıklar olsun. Seneler sonra Yedek Astsubay olarak askerligimi yaptım. O zamanlar ile bu zamanlar arasında uçurum var. Çok yazık.
Muhammed Hüseyin Esin
Muhammed Hüseyin Esin 7 gün əvvəl
2012 yılında uzman çavuş olmak için iki defa ankarada mülakatlara girdim her ikisinde de uyduruk bahanelerle beni elediler. Şu an görevde olsaydım hem evli olurdum hem işim hemde gücüm olurdu. Hakkımı yiyenleri, yüce Rabbimin divanına havale ediyorum.
Muhammed Hüseyin Esin
Muhammed Hüseyin Esin 5 gün əvvəl
@Berkan Âmin inşallah
Berkan
Berkan 5 gün əvvəl
@Muhammed Hüseyin Esin hayırlısı
Muhammed Hüseyin Esin
Muhammed Hüseyin Esin 5 gün əvvəl
@Berkan Hayır kardeşim.
Berkan
Berkan 5 gün əvvəl
@Muhammed Hüseyin Esin kpss ile girebilir misin peki
Muhammed Hüseyin Esin
Muhammed Hüseyin Esin 5 gün əvvəl
@Berkan 33 yaş. Ünv.
Stability
Stability 7 gün əvvəl
Dislike atanlar?
Hatice Akçomak
Hatice Akçomak 9 gün əvvəl
Bu hakan değil mi hain çıktı 5 bölümde sinir oldum .
a.h
a.h Gün əvvəl
@Hatice Akçomak Evet,o!Tam bir Fetöcü.10 Bölüm Hakan Darbe yapiyor
Hatice Akçomak
Hatice Akçomak 6 gün əvvəl
@Merdan Simsek bu 4 bölümdür ıyi pişman gibiydi ama sonra hain çıktı şimdi isteyerek yapıyor
Merdan Simsek
Merdan Simsek 7 gün əvvəl
O mu bu
RAST .N.
RAST .N. 7 gün əvvəl
Ona bakmak için dönüp izliyorum . Galiba o
Arif Emre Çiftçi
Arif Emre Çiftçi 11 gün əvvəl
Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" Recep Tayyip Erdoğan (14.08.2001) Artık eski Türkiye yok, bu Türkiye yeni Türkiye Recep Tayyip Erdoğan (08.08.2017) Biz evlerimizde tv izleyip, sosyal medyada siyaset yaparak ona buna laf yetiştirdik. Adamlar yeni bir devrin başlangıcını yapmışlar bile. Şuana kadar neler neler değişmiştir de haberimiz yok. Erdoğan bir bakıma düşünürsek doğruyu söylemiş. Bir çok dişliden oluşan bir çark düşünün, yeni kurulan sistem de buna benziyor olsa gerek.
isa Ünal
isa Ünal 12 gün əvvəl
Bu darbeyi feto yaptı ise meclis darbeyi niçin arastirmiyor niya AKP va MHP red oyu veriyore
Mehmet EĞİLMEZ
Mehmet EĞİLMEZ 13 gün əvvəl
FETÖ = ERDOĞAN. Sorular o zaman da çalınıyordu. Yıl 2021, yine çalınıyor...
Fikri Sarı
Fikri Sarı 2 gün əvvəl
1 - Yine Çalındığını Nereden Çıkardın. O Zamanlarda Çalındığını Herkes Biliyordu. Ben Liseye Gidiyordum ve Biliyordum. Orta Okulda Bir Arkadaşıma Kancayı Taktılar. Aldılar Okuttular Üniversiteye Gönderdiler, Sonra Avukat Daha Sonrada Hakim Yaptılar. O Bir Kere Ağzından Kaçırmıştı Yardım Ettiklerini. Şimdi Başka Bir Arkadaşımın Amcası Bu Soruların Hazırlanıp, Kitapçıkların Saklandığı Yerde Memur O Söylemişti. Kale gibi Girmek İmkansız Çıkmak İmkansız. Üzerin Aranıyor, Sonra Çırılçıplak Soyuluyorsun, Sonra Tekrar Üzerin Aranıyor, Öyle İçeri Girebiliyorsun. Xrayli, Dedektörlü Kırk Kapıdan Geçiyorsun, Yemek Harici Muhabbet ve Yakınlaşmak Yasak. Soruların Olduğu Yere Sadece ÖZel Görevliler Ses Retina Taramalarından Geçtikten Sonra Mevcutlu Girebiliyorlar Heryerde Kamera Var Okumak Bile Yasak, Çıkarken de Aynen Kırk Kapıdan Geçip Her Tarafın Aranıyor Öyle Dışarı Çıkabiliyorsun. En Ufak Bir Şüphede Hemen Ablukaya Alıyorlar, Kırk Sorgudan Sonra Görev Yerin Değiştiriliyor. Nasıl Çalınacak Sorular. Bu kadar Önlemden Sonra Biri Soru Çalabiliyorsan Zaten Helal Olsun. Sen Erdoğan Zamanını Sizin Zamanınız gibimi Zannettin Lüle. Mit Şeffaf Olmalı Diyen Adamı Takip Edenler Anca Bu Kadar Olabilirdi Zaten..
akollix
akollix 2 gün əvvəl
Yazıklar olsun sana... fetö hiçiyle Erdoğan'ı eşit tuttun.....
akollix
akollix 2 gün əvvəl
Lanet olsun sana..
Fikri Sarı
Fikri Sarı 13 gün əvvəl
Siz Nasıl Bir Sığırsınız Çözemiyorum Bir Türlü. Senin gibi Kepazeler Zamanın da Fetöye Müslüman Zannedip Küfür Ediyordunuz. Müslüman Olmadıkları, Amerikan Ajanı Oldukları Ortaya Çıktı Erdoğan Fetöye Savaş Açtı, Tek Tek Ayıklamaya Başladı Bu Gün Fetönün En Büyük Destekçileri Sizlersiniz. CHP yi Fetö Ele Geçirdi Sesinizi Çıkarmadınız, İstanbul'u Ankarayı Fetöye Teslim Ettiler Sesinizi Çıkarmadınız. Sizin Derdiniz Fetöyle Amerikayla Falan Değil Sizin Derdiniz Müslümanlarla. Sizin Irzınızı...
Htc kçk
Htc kçk 13 gün əvvəl
Bu dizide kurtlar vadisi kokusu var..Çok sevdik.İyiki yapıldı bu dizi
Hidayet Eren
Hidayet Eren 9 gün əvvəl
Fetonun en başında sonuna kadar olan biteni anlatıyor söyle saçma sapan şeyler yazmayın yani kısac adam darbecilerin nasıl orgütlendigi ni anlatıyor ..
Usgajja Hxbshssj
Usgajja Hxbshssj 13 gün əvvəl
Saçma, kurtlar vadisi apolitik bir yapimdi Bi zamanlar tabi ki
Orhan Şasmaz
Orhan Şasmaz 13 gün əvvəl
Pzcva no onkokoowspjjo
Yüksek Sadakat
Yüksek Sadakat 14 gün əvvəl
Din düşmanlığı böyle olursa feto gibi örgütler ortaya çıkar
Talat Paşa
Talat Paşa 14 gün əvvəl
ne diyon
ÇAV bella
ÇAV bella 15 gün əvvəl
Senaryo Recep Tayyip Erdoğan yazıyor
Aykut Özer
Aykut Özer 15 gün əvvəl
Tamamen çelişki çünkü bu sistemi böyle kıçı kırık ev sorumlularına mı anlatacaklar hem profesyonel örgüt diyeceksiniz hem de paralel olarak nitelendireceksiniz sonra da böyle bir amatörlük yapacaklar öyle mi tamamen çelişki Allah hepsinin belasını versin yapana da yapmalarına fırsat verene de Allah bela versin
Meral Yavuz
Meral Yavuz 16 gün əvvəl
Başörtüsü açma sahnesinde çok duygulandım. Ben de onların dershanesinde ÖSS ye hazırlanmıştım. Sınavda anca açıköğretim oldu çalışmaya başladım. Sonra bi gün benden sorumlu abla aradı. Meral össye hazırlanmayı düşünmüyorsan evlenir misin dedi. Sonra da İzmir de bi astsubay var seni beğendi ama asker olduğu için başını açman lazım dedi. Allahtan eşimle görüşüyordum o zmanlar da, başımı açmadan da evleneceğim birisi var hayatımda dedim. Tamam o zaman demişti. Şimdi bakıyorum kendisi açmış başını kaçmış yurtdışına 😏
blacknight_15 04
blacknight_15 04 16 gün əvvəl
Sabbahin modern versiyonu..
Yaprak Güzeli
Yaprak Güzeli 17 gün əvvəl
Feto demir el zamanindada vardi ecevit zamanindada simdide var idam gelsin diye bekliyoruz ama
Fikri Sarı
Fikri Sarı 2 gün əvvəl
@Serkan Tayman Babayı İzin Vermedi. Rahşan Affıyla En Başta Kılıçdaroğlu gibi Kaç Kişi Paçayı Kurtardı. Fetö Kırk Yıldır Var. Devlet Zaten Onlarındı. Erdoğan Onların Arasına Sızıp Kurtardı Devleti. Size kalsa Şimdiye Marmara ve Ege Yunanistana Verilmişti Çoktan..
Serkan Tayman
Serkan Tayman 12 gün əvvəl
Hiç birine akp dôneminki kadar sizmadilar devlete, çünkü Ecevit izin vermedi
ibrahim
ibrahim 17 gün əvvəl
Mahrem dizisiyle alakalı AZslows da videolara baktığım zaman çoğu kişi Cumhurbaşkanını suçlayan yorumlar yazmış. Birkaç şey söylemek istiyorum bu hususla alakalı. 1. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan başka bu örgütle Türkiye cumhuriyeti tarihinde mücadele eden ve bitiren olmuş mudur, insafla cevap verin. 2. Bu örgüt onlarca yıl içinde gelişti. Eski liderlerle fetonun yan yana fotoğraflarına bakın. Var mı olmayan birisi. Üstelik Bülent Ecevitin verdiği desteklerle bakın. Sanki örgüt Erdoğan zamanında ortaya çıkmış gibi konuşmayın. Öyle olsa 10 yıl içinde mi bunca kişi albay, general ve üst düzey oldu yani? İnsafla cevap verin 3. Siyasi ayakla mücadele edilmedi deniyor. 17-25 Aralık 2013 den itibaren siyasi ayakla alakalı parti yönetiminde Ak partide kimse bırakılmadı. Diğer partiler ne mücadele verdi peki ona bakın, insafla cevap verin 4. Yine 2013 yılına kadar dini cemaat zannedilirken nefret eden CHP ve ülke düşmanı kişiler, nedense bu feto komitesi hain olduğu ortaya çıkınca destek verdi. Ak partide tam tersi olarak hain olduğu ortaya çıkınca mücadele edildi. Yok kim kimle kol kolaydı diyorlar, şu anda hainliği tescil edilenlerle kol kola olanlara sorun. O zamanlar hain olduğu ortada değildi, onu da Erdoğan ortaya çıkardı. Bunu da insafla değerlendirin. 5.Bu ülkede Erdoğan kadar namussuzlarla mücadele eden olmamıştır. Askeri cunta, medya baronları, ergenekon, feto, pkk ve niceleri. Şimdi kusura bakmayın ama bunların hepsini bitiren, ülke düşmanlarını yok eden adama karşı insaf ile yaklaşmayanın insafı kurusun diyorum........
ibrahim
ibrahim 13 gün əvvəl
@yuhhh beee en azından kendi orijinal fikrim. Chp li ve fetocu troller her yere yazıyor da, o yazdıklarına izah getirmem mi kötü oluyor yani
yuhhh beee
yuhhh beee 13 gün əvvəl
Her yere kopyala yapıştır
genc fenerbahceliler
genc fenerbahceliler 15 gün əvvəl
🤣🤣
Her şeyden Biraz
Her şeyden Biraz 18 gün əvvəl
Soruları alırken hiçbir sorun yok. Kimse kusura bakmasın ama şu an ben mağdurum diyen insanların hepsi o dönemde olanlardan gayet mutluydu. Çünkü bütün her şeyi ve herkesi onların etrafında dönüyordu hükümet de buna dahil O an onlar borularını öttürürken, hükümet gayet destekliyodu bunları
Meltem Arslan
Meltem Arslan 18 gün əvvəl
Çocuk çalıntı sorularla asker oldu iyi mi
Ramazan Yarka
Ramazan Yarka 18 gün əvvəl
Soruları al sonra vicdan yap oda güzel hikaye
Ümmü Gülsüm Cebeci
Ümmü Gülsüm Cebeci 4 gün əvvəl
Aynen.
Bedri UÇAR
Bedri UÇAR 18 gün əvvəl
Yıl 2003.... Yer Sakarya... 17 ağustos depreminden 4 sene sonrası... O dönemde 30 m2 bir prefabrik konutta ikamet ediyorduk ve o esnada ben üniversite sınavına çalışıyordum. Ortamda imkanlar kısıtlı, yazın sıcak, kışın soğuk ve daha bir çok şeyle uğraşıyordum. Ders çalışabilmem için babam o prefabriğin kenarına ahşaptan bir oda yapmıştı o odada hazırlandım sınava. O zamanlardan beri hep hakkımız yenmiş. Sapık bir şarlatan yüzünden benim onca emekle ulaştığıma hiç bir şey yapmadan ulaşabilenler olmuş. Hem de hiç haketmezken... Hakkımı asla helal etmiyorum. Bu pisliğin içinde olan kim varsa inşallah kendi pisliklerinde boğulurlar.
λ\\\
λ\\\ 8 gün əvvəl
Pes etme Kardes, elbet senin olan seni bulur , inan.
Ertuğrul Çağrı Özdemir
👏👏👏👏
Gulcan Yagmur
Gulcan Yagmur 17 gün əvvəl
p.Sema )
Murat Çelikkaya
Murat Çelikkaya 18 gün əvvəl
Acaba kimse sınav sonucunu alınca sktirin gidin demedimi
ibrahim daşdemir
ibrahim daşdemir 19 gün əvvəl
Hainlere idam olmali
Mete Kasap
Mete Kasap 19 gün əvvəl
Bunlar gittiler de biraz ekmek yer oldu cevremde işe girenler oldu ya.vicdansizlar....Allah evlatlarimizu korusun 😑
birilerinden biriyim
birilerinden biriyim 19 gün əvvəl
Sınav sorularini verdiler kim bilir kac kisiye daha vermişlerdir yazık gerçekten ya 40 yıl bu böyle oldu kac kisinin omrunun 40 yili ne demek ya cok yazık ya insanlarin tüm emekleri cöpe gitti gercekten mi ya en yakin zamanda baba kacar
Esra Kahraman
Esra Kahraman 20 gün əvvəl
Kurani kerimi cekmeceden çıkarıyor ya gelde çıldırma.
Yasin Hamza
Yasin Hamza 21 gün əvvəl
Güzel dizi
Okkesh 39
Okkesh 39 21 gün əvvəl
Gg
Gökhan
Gökhan 21 gün əvvəl
Sorular hala veriliyor. AZslows'a yks toplum sözleşmesi yazın izleyin.
Toprak Aydın
Toprak Aydın 11 gün əvvəl
@Gökhan Senin gibi süper zekaya bu yetmez mi?
müendiz bey
müendiz bey 12 gün əvvəl
@Toprak Aydın sana konuş diyen olmadı :)
spawn in hell
spawn in hell 13 gün əvvəl
@Gökhan trol çalışıyor işte onu yaz demişler yazmış
Gökhan
Gökhan 19 gün əvvəl
@Toprak Aydın Bu mu yani? Yaza yaza bunu mu yazabildin?
Toprak Aydın
Toprak Aydın 19 gün əvvəl
Bi sen biliyon bu alemin akıllısı sensin
Abdulazim Guzel
Abdulazim Guzel 21 gün əvvəl
2011 de Üniversitesi sınav soruları çalınmıştı. 2010 da KPSS sınav soruları çalınmıştı. O dönemde gazeteler bas bas bağırıyor du, sorular çalındı diye. O dönemin ÖSYM başkanı yok çalınmadi dedi ve o zamanın başbakanı Recep Tayyip Erdoğan da bunları ört bas etmişti. Ben 17 18 yaşımdayken bazı arkadaşlar Fetonun müzahir dershanelerine gidiyordu. Çünkü Fetönün dershanelerinde seçilmiş çocuklara askeriye sınav soruları, polislik sınav soruları veriliyordu. Bu olaylar o yaşta ben biliyorken o dönem sesi çıkmayan Akp hükümetine hakkımı helal etmiyorum.
Abdulazim Guzel
Abdulazim Guzel 13 gün əvvəl
@Fatma Aydın başta gözyum sonra çıkar çatışması çıksın. Hepsini görev at ne âlâ memleket. O zaman ver hakkımı benim. O sorular çalınmasa sıralama da üst de olacaktım. Verin abi hakkımı... Yap et sonra kandırıldik de ortadan sıyrıl.
Savunan genç
Savunan genç 13 gün əvvəl
Abicim bu fetö denen adam 50 yıldır bu ülkede akp den öncede vardı yani 90 lardan ve daha eskilerden adam yetiştirmeye başladı o dönem RTE dershaneler kapansın dediğinde ana muhalefetin başındaki kemal ki onunda adı kasetle anılıyo kapanmasın çocuklar nasıl ders alıcak diye ört bas etti her zaman yaptığı gibi Ben çok şükür yolundan dahi geçmedim hee şunu söylüyorum akp ninde sucu var akp li felanda deilim
Fatma Aydın
Fatma Aydın 17 gün əvvəl
@🇹🇷Zeynep Tamm by by ben birşey bilmiyorum seze kalmiş
🇹🇷Zeynep
🇹🇷Zeynep 17 gün əvvəl
@Fatma Aydın bunların olmasından sorumlu olan kişi hala savunmanız, körü körüne..
Fatma Aydın
Fatma Aydın 17 gün əvvəl
@🇹🇷Zeynep bak ben o erlere birşey demiyorum onların süçü yok zaten , bizim halk o yaralıları görünce askerlere saldırmiş Yanı haklı olarak şoka girmişti hepsi
Sevilay Tl
Sevilay Tl 22 gün əvvəl
Çok güzel bir dizi olmuş emeği geçenlerden Allah razı olsun aynısını canlandırmışlar onları surunmemiş ölmesınler inşallah milletin ahını Rabb'im koymaz ,
Nezahat Taşan
Nezahat Taşan 14 gün əvvəl
Üq
Burhan Aydemir
Burhan Aydemir 22 gün əvvəl
Peki bunlar olurken nerdeydiler ?? Yan yana foto cekiliyorlardi .. hey yavrum hey..
yuhhh beee
yuhhh beee 13 gün əvvəl
@Enes Güdek Bülent Arınç Melih Gökçek gibiler niye hapiste degil peki
Enes Güdek
Enes Güdek 21 gün əvvəl
40 yıldır vardılar Erdoğanın siyasetini okuyabilmek anlayabilmek kolay değil lakin şu bir gerçek ki Erdoğan başardı Allah celle celalehu ondan razi olsun
gr eg
gr eg 22 gün əvvəl
Gerçekten çok güzeldi. Ekranın başından ayrılamadım.
Sinan Karatas
Sinan Karatas 22 gün əvvəl
Şükür Ülkenin ordularını İmansızlardan ve Fetöcülerden kurtardık.
Adem Yıldırım
Adem Yıldırım 3 gün əvvəl
@Cemal Han Peygamberden Bile İyidir Dediğin Kişi Atatürk Mü ??
Harxtar
Harxtar 12 gün əvvəl
@gl prstr nediyon ya ben hdp den nefret ediyorum.
Mert E.
Mert E. 12 gün əvvəl
@gl prstr Ne anlatmaya çalışıyon
gl prstr
gl prstr 12 gün əvvəl
@Mert E. IMF den dilenen ve HDP ye iki bakanlık verecek olanlar mı bunu söylüyor
gl prstr
gl prstr 12 gün əvvəl
@Serkan Tayman HDP sizi güzel güdüyor
Gönül 007
Gönül 007 22 gün əvvəl
Cok ilginç, güzel dizi. Ilgimi cekti. Devami gelsin.
Sayid Küçük
Sayid Küçük 11 gün əvvəl
@Yalnızlığın Mavisi aynen
Sayid Küçük
Sayid Küçük 13 gün əvvəl
Dizi deil
Yalnızlığın Mavisi
Yalnızlığın Mavisi 18 gün əvvəl
Belgesel.
Ömer Yaka
Ömer Yaka 21 gün əvvəl
@vivien l 2 değil 10 bölüm
vivien l
vivien l 21 gün əvvəl
sadece 2 bölüm olacak
Ramiz Mullamusa
Ramiz Mullamusa 22 gün əvvəl
Bütün seyircilerimize teşekkürler ❤️
Emre Göktaş
Emre Göktaş 22 gün əvvəl
Sen 2013 yer Kara Harp Okulu mülakata giriyoruz çocuğun biri paçalarını öyle kıvırma dedi ben elendim o geçti bilmiyorum akibetini
Alperen Koç
Alperen Koç 22 gün əvvəl
Ne kadar saçma
Serhat Durgut
Serhat Durgut 22 gün əvvəl
Efsane dizi
Abid Qadri
Abid Qadri 22 gün əvvəl
I can't understand this language . Can anyone tell what is meant by this film ?
a.h
a.h Gün əvvəl
This Film is mean by Fethullah Gülen
Sinan Karatas
Sinan Karatas 22 gün əvvəl
There is no need to not know everything. This video describes the structuring of an organization that wants to stage a coup in our country.
basayew
basayew 22 gün əvvəl
FETÖ
Hak Yolu
Hak Yolu 22 gün əvvəl
Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Abid Qadri
Abid Qadri 22 gün əvvəl
اعلی ٰ بہت زبردست
İSMAİL SAĞIR
İSMAİL SAĞIR 22 gün əvvəl
İlk (Vaybe Çocukları Nasıl da kandırıyorlar)
İrəli
Mahrem 2. Bölüm
47:21
Baxış 701K
Mahrem 8. Bölüm
46:24
Baxış 310K
Kazara Aşk 5. Bölüm
2:13:04
Mahrem 1. Bölüm
1:10:25
Baxış 2,2M
Mahrem 1 Tanıtım
0:46
Cam Tavanlar 7. Bölüm
2:18:38